Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hetedik próbálkozásra végre...

Hetedik próbálkozásra végre sikerült az angol középszintet letennem. Most ezzel kapcsolatban van egy csomó kérdésem. Hogyan tudom összevonni a telc szóbeli és bme írásbelit? Hogyan tudom visszaigényelni a vizsgadíjat?

Figyelt kérdés
2019. márc. 26. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Tudtommal nem lehet de kérdezd meg őket.hívd fel a bmet. De összevonáskor nem kettő bizonyítványból lesz egy hanem elfogadja a két fajtát pl az egyetem. Nekem bme írásbeli, origo szóbeli van és nem volt összevonás

Hetedik alkalomra meg nem lehet visszakapni a pénzt mivel nem elsőre lett meg.

2019. márc. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem kell összevonni semmit.



ezt a nyomtatványt kitöltöd, és eljuttatod a megfelelő helyre.


[link]

2019. márc. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor kapod vissza a pénzt, ha elsőre sikerül.
2019. márc. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az előzőek hülyeségeket mondanak, vissza tudod igényelni a díját. Az első sikeres nyelvvizsga díját lehet visszaigényelni, mindegy, hogy hányadik alkalomra lett meg az első sikeres nyelvvizsgád.
2019. márc. 27. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nightwing evil válasza:
6 próba pénzét nem kapod vissza :/
2019. márc. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!