Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelent ez az angol mondat?

Mit jelent ez az angol mondat?

Figyelt kérdés
The artifically raised dunes along the coast provide little protection for land lower than the waves that rage at its dore.

2019. márc. 27. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az dore helyett core

és kb:

A part mentén mesterségesen emelt dűnék kicsi védelmet nyújtanak azon földeknek, amelyek alacsonyabban fekszenek,mint a magjában tomboló hullámok.

2019. márc. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2019. márc. 27. 17:59
 3/6 anonim ***** válasza:

No és Kérdező, mit is köszönsz? Szerinted akkor minek a magjában tombolnak a hullámok? A part magjában, a dűnék magjában, a föld magjában, netán az újságíró magjában? Melyiknek van értelme?

Helyette: azon földnek, mely alacsonyabban fekszik, mint a partjait ostromló hullámok.

Mert ugye a door helyett gépeltél dore-t.

2019. márc. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

pl: a vihar magjában, közepében..

én erre gondoltam..


De a kérdezőnek kéne tudnia hogy mi is a dore..

2019. márc. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ettől független , lehettem volna annyira bölcs, hogy kérdezek és utána válaszolok:)
2019. márc. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én meg a googletől lettem bölcs, mert nyelvtanulós feladat is és Guardian cikk is. :)
2019. márc. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!