Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintettek online meg lehet...

Bagdirobert kérdése:

Szerintettek online meg lehet alap fokon tanulni a német nyelvet?

Figyelt kérdés
Nem tudok szinte semmi még angolos vagyok és váltani szeretnék és ha igen akkor melyik oldalon vagy hogyan érdemes bele kezdeni sajnos magántanárhoz nincs keretem ami engedné
2019. ápr. 10. 20:27
 1/1 anonim válasza:

Szia. Én pár évvel ezelőtt kezdtem el a Duolingót használni. Elsőnek angolt tanultam, mostanra folyékonyan beszélek, külföldi személyekkel is nyugodtan eltársalgok. Régebben, amikor csak azt tudtam, amit az iskolában tanítottak, mindig féltem, hogy valamit elrontok a mondataimban, de a Duolingó segített, nagyon is sokat.

Az utóbbi időben kezdtem el a németet, az apukám németországban élt évekig, így vele is tudok már (kicsit akadozottan) beszélgetni.

Hozzátenném, két hónapja tanulom, és hatalmas a változás!

Ja és ne felejtsd el, hogy a programok sem elegek..olvass németnyelvű cikkeket, és nézz sok németnyelvű rajzfilmet! Azokból lehet még jól tanulni.

Én az angollal próbáltam, elsőnek magyarul néztem, angol felirattal, majd (angliai) angollal magyar felirattal, később pedig (angliai) angollal (amerikai) angol felirattal🙂

Remélem segítettem, ahogy nekem segített a Duolingó🙂

2019. ápr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!