Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki volt mae speakout...

Valaki volt mae speakout táborban keszthelyen? Ha vki volt legyszi irjon véleményt rola

Figyelt kérdés
Illetve engem szuleim nem akarnak elengedni mert attol félnek h ott mindneki pial es szexel. Ez igaz?

2019. ápr. 29. 01:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Akik ott pialnak es szexelnek, azok a mindennapos eletukben is. Nem kell ehhez taborba menni, ez egyenfuggo.

Viszont 30,000 forintot boven megeri, kajaval es szallassal, megha nem is tanulsz semmit angolul. Az a masik gyerektabor 200 ezer plusszert rohej. Viszont az nem biztos, hogy amerikai tutorok lesznek, mert hirdetnek minden orszagban onkentes munkat a taborokra.

2019. ápr. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia. Véleményt külön nem akarok írni a táborról, mert már most le kell lepleznem magam, hogy a tábor szervezői között vagyok, szóval nyilván elfogult lennék a válasszal kapcsolatban. Ennek ellenére szerintem egy nagyon jó tábor amit sok sok diák véleményén alapzunk. A visszajelzések alapján a táborozók egy 10-es skálán mindig 8 és 9 között értékelik a tábort, illetve sokan írják hogy javasolnák a barátaiknak. (Amúgy a facebookon van is egy olyan album hogy "ti mondtátok" ahol egy pár táborozó véleményét raktuk ki.)


Válaszolva a második kérdésedre is, azt tudom mondani hogy sokszor sajnos a kisebbségben lévő, negatív vélemény a leghangosabb :(. Ez alatt azt értem, hogy bár nem tudom hogy a szüleid miért gondolják ezt, de állíthatom hogy nem ez jellemző a táborra. Külön szabály van arra hogy nem lehet alkoholt fogyasztani, illetve ha bárkit azon kapnak (akár a tábor területén belül vagy kívűl), akkor akár haza is küldhetik őket. Illetve arra is odafigyelünk hogy villanyoltás után már fiúk és lányok ne legyenek egymás szobájában. Szóval próbálunk mindent megtenni hogy elkerüljük az ilyen kihícásokat. Persze abban igaza van az előttem szólónak hogy nem lehet ezt teljesen kiküszöbőlni. Ha valaki nagyon a szabályok ellen akar menni, és mindent megtesz azért hogy átverje a szervezőket, pl alkohol fogyasztással, akkor sajnos meg fogja találni a módját. Mindenesetre azt tudom mondani hogy az ilyen táborozók vagy tapasztalatok inkább a kevésbbé jellemző csoportba tartoznak.


A tábor maga egy bulis, laza hangulatú tábor ahol tudod gyakorolni a nyelvtudásod. Ha van kérdésed még szívsen válaszolok :)

2019. ápr. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bár én nem voltam a táborba, de keszthelyi vagyok, évről- évre látom hogy lent a parton a speek-outos egyenpólóban lévő csoportokat. Láttam belőlük sokat babaxva, a szex részét nem tudom kommentálni, de ezek a diáktáborok ilyenek. Ez van a helikon napokon is, ami alapból művészeti fesztivál, vagy akármilyen diákgroup jön főleg külföldről, azok között tuti lesz, akik lent duhajkodnak a klubokban a parton, meg lesz aki fent marad a koliban. Maradj a koliban, nem muszáj lesüllyedned, meg megúszhatsz egy csomó ciki dolgot, vagy balhét. (Bár balhé az nincs Keszthelyen sosem)
2019. máj. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia! Én tavaly voltam, és idén is megyek!

Iszonyatosan élveztem minden percét, és egyáltalán nem igaz a szüleid feltételezése! Semmi ilyesmi nem tud megtörténni, és ez a tábor biztonságos is! Mindemellett hatalmas élmény, és tényleg hatalmas barátságok születnek! Mindenképpen tudom ajánlani!

2019. jún. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!