Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A skype-n történő nyelvoktstás...

A skype-n történő nyelvoktstás mennyire jól működő egy módszer?

Figyelt kérdés
Én nem igazán hiszek ebben az oktatásban,de érdekelne olyan ember véleménye akik kipróbálták.Köszönöm.

2019. máj. 1. 02:26
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Én évek óta csak skype-on tanítok, és magam is így tanulok nyelvet. Én inkább arra lennék kiváncsi, hogy miért nem hiszel benne? Mert nem tudod megfogni a tanárt, vagy mert nem érzed az illatát? Mert én semmi hátrányt nem tudnék mondani. Az angoltanárom az USA-ban él, mindketten ülünk a kényelmes fotelünkben a saját otthonunkban kávét iszogatva, és tanulunk. Én inkább azokat nem értem, akik képesek tanárhoz járni. Azt az időt pont fel lehet használni plusz tanulásra.
2019. máj. 1. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jómagam jártam privát angol tanárhoz.Azt azért szerettem ,mert egy az egybe a tanár előtt ültem és angolozott velem.Nem voltam otthon a kis konfortzónácskámba ,hanem a tanár előttem volt és nem volt kibuvó.Tanulnom kellet.Persze hozzá teszem hogy nagyon kedveltem őt.A másikdolog,hogy nekem nincs kimondottan jó nyelvérzékem,igy erolttetnem kell ezt az egész tanulásos dolgot.

Máskulonben értem amit irsz és jó dolgokkal érvelsz!Az én fejemben az van,hogy ha itthon pizsamában a kis szobámból felhivok valakit akkor az picit az olyan személytelen.Magyarázs kozben kicsit rákukkantok az fb-re emailekre stb..A fókuszom kicsit lejon a tanárról.De mégeyszer irom én csak saját magamból indulok ki..

2019. máj. 1. 03:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki sem próbáltad, már is nyögsz. Nemakarásnak nyögés a vége.
2019. máj. 1. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én már csak online tanulnék. Teljesen jó.
2019. máj. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kényelmesebb,mint a hagyományos.
2019. máj. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!