Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen angol szóbeli, felsőfok...

Milyen angol szóbeli, felsőfokú nyelvvizsgára felkészítő tankönyvet ajánlotok? (Origo nyelvvizsga)

Figyelt kérdés
Már a középfokú nyelvvizsgámat megszereztem tavaly májusban. Mindenképpen szeretném letenni a felsőfokút is hamarosan. Érdekelnének a tapasztalaitok a tankönyvek kapcsán.Legfőképpen olyan tankönyvek érdekelnének, amelyekben részletesen ki vannak dolgozva a tételek.
2019. máj. 4. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudom nem ezt a választ szeretnéd, de egyiket sem. Azt javaslom, hogy nézd meg a témaköröket és olvass cikkeket, nézz videót a témàban. Ha be kell magolnod tételt hogy sikerüljön, akkor tuti nem fog. Sokkal jobban szeretik a természetességet és ott úgyse jut eszedbe mi volt pont abban a tételben. (+ a cikkek neten ingyen vannak)
2019. máj. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
1000 kérdés,1000 válasz,felsőfok.. a legtöbb tankönyvboltban megtalálod,nagyon sok tétel van benne és részletes. Szószedet is található,tételenként külön-külön,ezzel megkönnyíti a tanulást!! Csak ajánlani tudom. Sok sikert és kitartást a felkészüléshez!
2019. jún. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Áprilisban voltam felsőfokúzni origón és ez a könyv sokat segített. Van benne szószedet is, ha esetleg nem tudsz valamit. Plusz olyan kérdések mint amik a nyelvvizsgán is előfordulhatnak.

[link]

2019. jún. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2019. aug. 11. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!