Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nektek milyen volt a gimnazium...

Nektek milyen volt a gimnaziumban az átlagotok? Mennyit rontottatok előző évhez (tudom hogy ez sokat változhat az új tantárgyak/faktok miatt) képest félévhez képest?

Figyelt kérdés
Én 9.-es vagyok és félévkor 4,69 most évvégekor pedig úgy néz ki hogy 4,53 lesz az átlagom.

2019. máj. 12. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 9.-be 4.7 körül volt, 10.be lerontottam úgy 4.6 köré, mert akkor van a legtöbb tantárgy + belső vizsga + legtöbb óra (nálunk legalábbis, de gondolom más gimiben is.) 11.- ben felhoztam 4.9-re, amire büszke vagyok, de ez az év a legkönnyebb, fakttal együtt is, mondjuk attól függ milyet választasz. Az idei még ugye nincs meg, de előreláthatólag a 9.-es és a 11-es között lesz valahol.
2019. máj. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. En hatosztalyos gimibe jartam. Az elso 2 evemben 2-3 db 4-esem volt, aztan utana mar vegig kituno. Boven lesz idod javitani jobbra is, nem tudom nalatok lesz-e kiserettsegi... az sokaknal lerontotta az evvegi atlagukat nalunk, elvegre 4 jegyet ert. 11.ben faktok bekerulesevel is, ha az adott tantargybol jo vagy, siman hozhato egy jo atlag. A 12.ev pedig eleg laza szerintem, en nem sokat tanultam, csak igy az erettsegik kozeledtevel... :)
2019. máj. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!😊
2019. máj. 19. 09:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok annyira jó tanuló.


De a kilencedikben körülbelül szenvedtem(valószínűleg, mert gyenge általánosba jártam) 3,5-ös átlag.


Tizedikben épp, hogy tanultam(mi lett volna, ha tanulok?) és 3,9 lettem.


Tudom, hogy évvégeket írtam, de a félévhez képest mindig javítottam 1-2 tizedet.

2019. szept. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!