Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy hívják ezeket és hol...

Hogy hívják ezeket és hol lehet letölteni?

Figyelt kérdés
Akik nyelvet tanulnak szoktak fulessel ilyen idege nyelven beszélő embereket akit mondatokat mondanak és így tanulnak. Iphonera szeretnék letölteni.
2019. máj. 12. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán tölts le tematikus youtube videókat. Pl greetings in spanish (köszönések spanyolul), numbers from 1 to 100 (számok 1-100) vagy valami hasonló, tartalmilag összefoglaló címmel keresd. Ha könnyen érthető, lassu beszédet akarsz, esetleg news in slow german(hírek németül, lassan). Persze a spanish és a german bármivel behelyettesíthető, amilyen nyelvet tanulni szeretnél.
2019. máj. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
direkt leírtam hogy iphone tehát youtuberol nem tudok
2019. máj. 12. 20:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mióta nem megy a YouTube iPhone-okon? Amúgy Duolingo.
2019. máj. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Spotify-on sok ilyen van. Podcast is, meg konkrét nyelvkurzus. Én Duolingo mellé használom, elég hatásos.
2019. máj. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!