Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 1 ponton múlik a nyelvvizsgám....

1 ponton múlik a nyelvvizsgám. Hogy lehetne fellebbezni vagy hogy működik ez? Többi lent.

Figyelt kérdés

Beszédértés:90%

Beszédkészség:36%

Olvasáskészség:100%

Íráskészség:73% 

Összesen:75%


Ezek az eredményeim. Átlagban 60%-nak kell lennie, de külön külön is meg kell lennie a 40%-nak. Ami a beszédkészségnél 10pont és nekem 9 van.Fel szeretnék lebbezni mert ez az egy pont tényleg semmi ráadásul úgy h a többi jól sikerült. Az írásbelim igy megvan de a beszédértést is újra kéne csinálnom mert az egybe tartozik a beszédkészséggel. Akinek van ebben tapasztalata az légyszi irja le h mit csinálhatnék.



2019. máj. 13. 17:39
 1/10 A kérdező kommentje:
Hallottam valami olyat is h van valami kiadvány h vizsgahelyzetben ugye izgul az ember és emiatt lehet kérni 1 pontot. Erről tudtok esetleg?
2019. máj. 13. 17:43
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Arra nem adnak pontot, hogy izgultál.


"A vizsgázó a Vizsgaközpont vezetőjének döntése ellen 15 naptári napon belül a Nyelvvizsgáztatási Akkreditációs Központnak (OH-NYAK, 1055 Budapest, Szalay u. 10-14.) címzett panasszal élhet, mely már csak jogszabálysértésre vagy számolási hibára való hivatkozás lehet, a vizsga értékelésére további panasszal élni nem lehet. E másodlagos felülvizsgálat díjköteles."

2019. máj. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
telc? mert akkor esélyed sincs fellebbezni
2019. máj. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ECL
2019. máj. 13. 18:12
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ott még akár lehet hogy meg is adják azt az 1 pontot. a telc híres arról hogy 1%kal buktat meg embereket és nem hatja meg őket semmilyen fellebbezés
2019. máj. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. máj. 13. 21:49
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ordít az eredményekből, hogy meg van a kellő tudásod, csak a vizsgadrukk miatti szorongás lehúzta a szóbeli teljesítményed. Ez kellemetlen sajnos, de nem tudom mit tudnál tenni. Ha készült a szóbeliről hangfelvétel, az jó lehet kiindulópontnak. De ha az sincs, akkor nehéz lesz. Ennek ellenére egy próbát megér.

Amiről írtál, hogy plusz pontot lehet kapni a "stressz faktor" miatt, én erről még nem hallottam. Te hol hallottál/olvastál erről?

2019. máj. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én origo-n voltam hasonló helyzetben ,habár ott szóbeli volt. Nekem sajnos nem adtak meg :/
2019. máj. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az írásbelid megvan
2019. jún. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kapsz fél nyelvvizsgát
2019. jún. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!