Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan kezdjek hozzá az angol...

Hogyan kezdjek hozzá az angol ismétlésének ha elmelt szintű érettségizni szeretnék az ősszel?

Figyelt kérdés
Az angolt minidg is szerettem, de hogy magasabb szintre lépjek, nem volt elég kitartásom és szorgalmam, de ez már változott, mert vannak céljaim.leárettségiztem középszinten, az 80% lett, tanulni nem tanultam rá.Úgyhogy gondolom ha tanulnék rendesen meglenne az emelt szintűm.Csak már vagy egy éve nem angoloztam, mert németet kezdetm tanuni.Hogyan fogjak hozzá?
2010. júl. 7. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Először mondjuk nézz angol nyelvű műsorokat felirattal, és ha van lehetőséged, kérj meg valakit, hogy beszéljen veled angolul, hogy belerázódj. Utána ismételd át a nyelvtant, erre nagyon jó kis könyvek vannak, pl English grammar in use és társai.Aztán olvass angol nyelven bármit, hogy bővüljön a szókincs. Kb ennyi jutott most eszembe.
2010. júl. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Most sorozatokat kezdtem nézni angolul, csináltam tesztet és középfokú nyelvvizsga előtti szintem állok.
2010. júl. 7. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!