Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy találhatnék magamnak egy...

Hogy találhatnék magamnak egy anyanyelvi szinten angulul beszélő (vagy tényleg helyesen angolul beszélő ) valakit levelezés céljából?

Figyelt kérdés
Olvasgatok ilyen angol könyveket (egyszerűsített szépirodalmi könyvek), és általában ha a szavakat nem is mind ismerem, a szövegkörnyezetből rájövök, hogy mit is jelentenek. De utána ha eszembe jut a szó magyarul, fogalmam sincs, hogy van angolul. Szóval tök egyszerű mondatokat is órákig tartana kinyökögnöm. Ha rá lennék kényszerülve, hogy önállóan alkossak mondatokat, akkor talán ragadna is rám valami. Merg így csak szórakozom a könyvek olvasásával, de úgy érzem, hogy nem ragad rám semmi.
2010. júl. 8. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
ajánlom ezt az oldalt: [link]
2010. júl. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi!! Szuper
2010. júl. 14. 07:29
 3/3 anonim válasza:
En is alig tuttam angolul amikor elkezdtem a levelezest kulfoldiekkel es mara mar szotar nelkul irok...En a www.penpalsnow.com on szoktam keresgelni.
2010. nov. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!