Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Komolyan ennyi egy B2 nyelvviz...

Komolyan ennyi egy B2 nyelvvizsga angolból?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=4n5l4nBRpy0


Ha igen ez kb "vicc" szint,már nem azért, de nem olyan régota tanulom(1éve) ezt a szintet simán tudom mint amit a hölgy a videóban.


2019. jún. 15. 19:17
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
#8 feltételezem azért, mert ez egy bemutatóvideó. megmutatja, hogy hogy néz ki egy átlagos sikeres vizsga, mit kell tudni, ilyen kérdések hangozhatnak el. egy dadogó, nyelvtani hibákat vétő, 10 perceket gondolkodó vizsgázó produkciója nem lenne túl szemléletes.
2019. jún. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
68%
#10 igen az ilyen emberek szokták a legnagyobb szarvashibákat elkövetni. az anyanyelvedet se tudod tökéletesen beszélni, amíg nem tudod, érted a nyelvtant, mit miért mondjunk hogy, stb.
2019. jún. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Attól mert nem tudom mit jelent,hogy többszörösen alárendelt szerkezet, meg folytonos jelen stb..pontos definicióját még tudok magyarul :D
2019. jún. 15. 20:27
 14/31 A kérdező kommentje:
Épp ez az,én úgy vagyok vele,hogy a nyelvtani hibák majd csiszolódnak, nyilván itt a tanult nyelvről beszélek, egy évet éltem angliába, nulla tudással mentem ki,és ahol most vagyok,szerintem a hölgytől jobb vagyok, nyilván nyelvtani dolgokban jobb, de anyanyelvi angoloknál nem volt probléma a nyelvtani dolgokkal, simán megértettem magam, a második felében már nagyon könnyen boldogultam.
2019. jún. 15. 20:30
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
folytonos idő nincs magyarban, de mindegy. azt kell tudni, hogy mikor mit kell használni. anyanyelvnél persze nem mindig egyszerű ezt megfogni, ha valakinek el akarod magyarázni, hogy mit miért mondunk úgy, ahogy. ezt sokszor tapasztalom, mikor barátomnak magyarázok (ő angol-francia).
2019. jún. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
ment a zöld kéz mindenkinek :D
2019. jún. 15. 20:33
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

"nem volt probléma a nyelvtani dolgokkal, simán megértettem magam"

de azt nem tudod, hogy mikor vétettél hibát, mert nem mutattak rá. közben meg agyvérzést kaptak a hibáidtól. nem tudod, hogy a fejükben mi játszódik le, mikor hibás beszédet hallanak (kivéve persze ha elmondják). megérteni megérthetnek, de az nem jelenti feltétlenül azt, hogy hibátlanul beszéltél hozzájuk.

2019. jún. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Nyilván... de ha itthon hozzám jön egy külföldi aki tanulja a magyart,én nem idegbetegeskedem, telli nyelvtani hibákkal beszél/beszélnek és simán megértem okoskodás/idegeskedés nélkül,
2019. jún. 15. 20:35
 19/31 A kérdező kommentje:

Amúgy azért is kérdeztem rá,mert itthoni bürökrácia miatt kérik a felvételihez a nyelvvizsgát(papirt)

Így kénytelen vagyok letenni

2019. jún. 15. 20:36
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

#18 persze, elég bunkóság lenne egy idegent az első mondata után kijavítani :D viszont így nem is tanul belőle helyes beszédet. de persze a gyakorlat is fontos, hogy egyáltalán meg tudj szólalni. én barátomat és a szüleit is megkérdem, hogy javítsanak ki, mert abból lehet tanulni.

amúgy ha már a megszólalás megy (ami nyilván kulcsfontosságú egy vizsgán), akkor gondolom szókincs is van, onnantól a nyelvtant ráépíteni semmiség.

2019. jún. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!