Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ANGOL miért nincs egyetlen...

ANGOL miért nincs egyetlen használható angol tananyag a világ legsűrűbben használt nyelvéből magyarországon?

Figyelt kérdés
Már rég ingyenesnek kellene lenni az angolnak!
2019. jún. 29. 03:51
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Én most kezdtem hozzá. Szerintem még éppen a bőség zavara van, nagyon nehezen tudtam választani, hogy nekem melyik a legjobb.
2019. jún. 29. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van anyag nem mondom,csak olyan nem nagyon,amiből ténylegesen meg is tudsz tanulni,nem nagyon.
2019. jún. 29. 09:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel minden ember más ezért lehet hogy csak olyan tananyagba futottál bele ami neked nem fekszik de más meg játszva megtanul belőle angolul. Szerintem pont angolból vannak fent a neten a legjobb tananyagok ellentétben a némettel.
2019. jún. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem használod napi szinten, akkor nem ér semmit.

Mond ki a mondatokat, amiket tanulsz hangosan. Van egy jó, de az fizetős írj, ha érdekel.


https://www.youtube.com/watch?v=capHNO_iMIU&list=PLYdALofO8V..

Szerintem ez egész jó: :)

2019. jún. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2019. jún. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem ingyenes, sot eleg draga, de szerintem az English Grammar In Use a legjobb angol tankonyv, es siman lehet belole tanar nelkul tanulni
2019. jún. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!