Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki segítene főbb pontokat...

Valaki segítene főbb pontokat kitalalni? (Német)

Figyelt kérdés
Szóval neki kezdtem a nyelvvizsga miatt tételeket készíteni hogy átnézhessem hogy milyen főbb szempontokról kellene beszelnem. Vagy hogy erdemes felépíteni. Azonban mivel meg soha nem csinaltam ilyet nem tudom. Nem azt kérem hogy írjatok meg helyettem a tételt hanem hog mondjatok mondjuk egy 5-10 szempontot ami alapjan felépítsem. Az elsőt most a gesunde Ernahrunggal kezdtem azt írjak ez nem olyan nehez. Szóval megköszönném ha tudnátok egy pár szempontot mondani így látnám hogy későbbiekben is mit helyezzek előtérbe.
2019. júl. 2. 13:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy középfok, vagy felsőfok. Mindenképp beszélhetsz olyanokról, hogy számodra mit jelent az egészséges táplálkozás, milyen tápanyagokra vagy vitaminokra kell odafigyelni. Hol lehet egészséges ételeket vásárolni. Akkor itt már vitatémaként is előjöhet a piac vagy hipermarket kérdés. Beszélhetsz általánosan az egészséges életmódról, hogy az miből tevődik össze. Napi hányszor kell enni, miket, miért fontos ezt kialakítani, hogy életkortól is függ, munkában hogy lehet megoldani, stb...

Egyébként neten találsz kidolgozott tételeket, abból is ki lehet indulni.

Középfokon még beszélhetsz arról, hogy te hogyan táplálkozol, mikre figyelsz oda, felső fokon viszont az általánosabb dolgokra kell rámenni.

2019. júl. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!