Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol emelt érettségi, szerint...

Angol emelt érettségi, szerintetek?

Figyelt kérdés
67%os lett az emelt angol érettségim. Nemtudom eldonteni, hogy jó lett e. Mert anglisztikára jelentkeztem, és ehhez nemtudom, hogy mennyire jó ez az eredmény. Szerintem talán nem rossz, de szerintetek?

2019. júl. 8. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat én nem így fogalmaznék hanem hogy ha az anglisztikara eleg az eredmény akkor ben rossz. Alapból nem lenne az mivel 5 kaptál de anglisztikahoz ez keves. Feküdj rá nyáron a nyelvre ami gyengebben ment. Biztos hogy jól tudsz angolul mert akkor nem mentél volna emeltre ezt az eredmény is mutatja azonban ez a felsőoktatásban keves lesz a szakodhoz, ha a jegyed es a tudásod aranyos.
2019. júl. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos a 67 százalék gyengécske. A 75 százalék fölötti már igen erős, illetve vedd figyelembe, hogy anglisztikán az angol kultúrával fogsz foglalkozni, és angolul kell olvasnod. Klasszikusokat! Ami még magyarul is nehezen emészthető.

Tehát igen, feküdj rá az angolra.

2019. júl. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mennyi volt a ponthatár az elmúlt 10 évben?
2019. júl. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!