Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Győri vagyok, és jobb agyfélte...

Győri vagyok, és jobb agyféltekés rajtanfolyamra szeretnék menni valamikor a nyáron. Tud segíteni nekem valaki?

Figyelt kérdés
mindenképp csoportban szeretnék megtanulni. ha valaki tud ilyen oldalt, ahol lehet jelentkezni, vagy ismer ilyen oktatót... légyszi:D előre is köszi a segítséget:P
2010. júl. 12. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:

esküszöm nem értem a kérdést ...


tehát milyen tanfolyamra ????

2010. júl. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Régen kisalföld onlineon volt egy cikk róla, keresgél ott vagy googlen. Nekem most nincs időm megkeresni, sorry.
2010. júl. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*keresgélj
2010. júl. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kimaradt a z betű,rajztanfolyam,itt pesten van,győr nincs messze.
2010. júl. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elmész Újvárosba, ott rengeteg raj van, ezért kell ott lennie egy rajtanfolyamnak is.
2010. júl. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
úristen... egy Z betű kimaradt... anyám, ti aztán ráértek...
2010. júl. 12. 17:50
 7/9 A kérdező kommentje:
szted milyen jobb agyféltekés tanfolyam létezik még?:O húhh... hát, eddig semelyik válasszal se értem sokat... a gugliban néztem már, és a kisalföldön is. ott már lejárt a jelentkezési lehetőség. nekem olyan kell, ami GYŐRben van, nem bp-n...
2010. júl. 12. 17:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Pesten is csak évente 2-szer van, gondolom, vidéken még ritkábban, vagy talán soha. A második félévi pesti időpont sincs még meg. Csak hivatalosra érdemes menni, a többi átverés.

Itt tudod követni:

[link]

2010. júl. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
na végre... köszi szépen:D
2010. júl. 15. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!