Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A barátnőmnek lassan születésn...

A barátnőmnek lassan születésnapja lesz és arra gondoltam, hogy egy dalt megtanulok zongorán és eljátszom neki. KB mennyi ideig tarthat megtanulnom egy jó tanárral? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Konkrétan a Bella's Lullaby-t szeretném megtanulni és ezt eljátszani a születésnapján!

Szóval kb hány órára számítsak? És átlagban mennyibe kerül egy zongoratanár? Gondolom órabért kell fizetni.


2010. júl. 14. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én jártam ének tanárhoz 1 óra/1500 Ft volt:)) De max 2500 Ft. lehet egy ének tanár, legalábbis többet sztem nem ér meg.


A dalt zongorán sztem meglehet tanulni simán egy hét alatt. De csak ezt akarod neki adni vagy van még valami?


L/18

2010. júl. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!:)

Természetesen kap valami szép ajándékot is, de gondoltam mellette meglepem ezzel a dallal:))

2010. júl. 14. 12:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha még nem zongorázol akkor azt nem fogod tudni eljátszani, ha csak nem jövőre lesz.
2010. júl. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elszomorítani, de ha még nem tanultál zongorázni, akkor csak ha ezt az egy szuámot gyakorlod akkor sem fog sikerülni. Egyébként én régebben jártam zongoraórákra (egész pontosan 12 évig) tavaly fejeztem be és az enyémnél 1200Ft/ 90 perc volt, mondjuk nekem olcsóbb is volt.
2010. júl. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Jelen! válasza:

Az elöttem válaszolónak egyáltalán nincs igaza :D

ha van tehetséged akkor meg tudod tanulni 2 hónap alatt magadtól!!!

én nem tanulok zongorázni mégis megtanultam 1 hónap alatt úgy hogy azelőtt még rá se néztem a zonorára. és pont ezt a számot :D nézd meg a 4shareden fenn van a kotta

hajrá :D

2010. aug. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!