Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Biztonsàgi ôr tanfolyamot...

Biztonsàgi ôr tanfolyamot attól még el lehet végezni majd ha megszūnik az okj?

Figyelt kérdés
Majd lehet el akarom végezni, de most nincs rà lehetôség. Attól hogy megszūnik az okj attól még majd lesznek ilyen tanfolyamok ugye?? És ugyanúgy kemény fedeles bizit is adnak??

#OKJ #megszûnik
2019. szept. 14. 14:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Na megtalàltam. Leirom ha esetleg valakit érdekel. Most még szakmunkàs bizonyitvànyt adnak az okj-s vagyonôr képzéseken, ha megszûnik az okj utànna màr csak oklevelet. Szóval az màr nem ér annyit. De lehet megszünik az egész vagyonôri képzés.
2019. szept. 14. 16:25
 2/3 anonim válasza:
Hello, tudnál segíteni nekem is ilyen ügyben, vagyis más szakmával kapcsolatban, hogy hol tudom megnézni ezt? Köszönöm! :)
2019. szept. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2019. szept. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!