Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Melyik szakmát érné meg...

Melyik szakmát érné meg tanulni? 19/F

Figyelt kérdés
Nem úgy ment az egyetem mint ahogy gondoltam és szakmát szeretnék tanulni csak nem tudom, hogy melyik érné meg.
2019. okt. 27. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Igazán korrekt írás magadról.....

Legyél virágkötő...

semmit nem írtál, milyen szakon voltál, mi érdekel?

Nyelvérzék?

2019. okt. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Mihez van kedved? Milyen adottságaid vannak tanulás terén ?Nézegesd a hiány szakmákat

Pl ha elmész villany szereplőnek és csinálsz egy vállalkozást abba van pénz.

De a virág kötő is egy hiány szakma 😉


Lényeg az hogy ezt neked kell eldönteni

2019. okt. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vegyésztechnikus, villanyszerelő, rendszergazda... 400K körül keresnek az ismerőseim, akik ilyeneket tanulnak.


Amúgy melyik egyetem, milyen szak? Én is elkezdtem egy szakot, az első egy évig bírtam, nem volt mellette életem és annyira gyatrán teljesítettem én is, hogy alkalmatlannak éreztem magam a szakmára is meg az egyetemi életre is. Volt egy ismerősöm ugyanitt, ő átment egy másik egyetem ugyanilyen szakára és mondta, hogy sokkal könnyebb ott. Én is jelentkeztem végül oda, jelenleg egyenesben vagyok, nagyon jó átlaggal... El sem hittem, hogy elsőre sikerültek a vizsgáim, mikor először idejöttem. Aztán van a másik egyetemen olyan haverom, aki még azóta is az első éves tárgyait csinálja, miközben mi meg már a szakirányválasztásnál tartunk... Ne add fel, lehet csak rossz helyen voltál.

2019. okt. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miskolci egyetem, programtervezői szak ahova járok.
2019. okt. 27. 11:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Rendszergazda és 400k nettó egy mondatban lol :DDD
2019. okt. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem a villanyszerelőt.
2019. okt. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kőműves, villanyszerelő, és nem viccelek.
2019. dec. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!