Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Az megtörténhet hogy be...

Az megtörténhet hogy be akarok íratkozni személy és vagyonőr képzésre, de nem engedik?

Figyelt kérdés
Az a gond vékony vagyok és férfiatlan. Magyarul gyenge fizikumú. Önbizalmam sincs sok. Azért érdeklődök mert a leírásban ott volt hogy kizáró ok gyenge erőnlét. Nos bennem van erő, de ez kivülről egyáltalán nem látszik. Szerintetek az megtörténhet hogy odamegyek és nem engednek beíratkozni? Illetve ha engedik és elvégzem akkor szerintetek hajlandóak lesznek engem alkalmazni a munkáltatók? Köszönöm előre is.

2019. dec. 16. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ha 60 éves, pocakos férfiak lehetnek vagyonőrök, akkor lényegében bárki. Meg kell próbálni, veszítenivalód nincs.
2019. dec. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gábor69 válasza:

Egyetértek , ment a zöld kéz .

A fellépésed legyen határozott és szakmai .

Például , a tudás számít és nem a fizikumod esetleg egy portaszolgálat esetében ..

Kulcsot , technikát kezelni ,, okmányokat ellenőrizni .. stb. .

2019. dec. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

BÁRKI beíratkozhat, akinek megvan keze - lába - szeme.


Igen fognak alkalmazni. Nyilván sosem leszel disco kidobó, vagy testőr, de telephelyre, plázába,... oké!

2019. dec. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen csak az a gond ha valaki lop és fel kell lépni ellenne, vagy ki kell rakni. Hát nem hiszem hogy menne. Ez a munka se nekem való.
2019. dec. 18. 12:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor legyél takarító, vagy postás.
2019. dec. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!