Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen nehéz a légiforgalmi...

Milyen nehéz a légiforgalmi írányító tanfolyam?

Figyelt kérdés
Szívesen lennék légiforgalmi írányító, mert nem kell végigszenvednem az egyetemet előtte, mint a legtöbb szakma előtt. Olvastam, hogy van egy úgynevezett FEAST 1-2 teszt, amin ha valaki egyszer megbukik, soha többet nem lehet légiforgalmi írányító. Egy ilyen teszt miből áll? A tanfolyamon tanultakból? Egy riportot olvastam olyanokkal akik ezen a tanfolyamon vannak, és azt írták, hogy nem nagyon tanultak rá szóval feltételezem, vagy olyan jól elsajátítható minden anyag a tanfolyamon, hogy nem is kell készülni, vagy olyanból áll a teszt, ami akár józan paraszti ésszel is megoldható? Ha valaki ezt a tanfolyamot csinálja, vagy már ilyen pozícióban dolgozik, elmesélné tapasztalatait az egésszel kapcsolatban?
2020. jan. 2. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért nem lehet rá tanulni, mert nem lexikális tudást mér. Monotonitást, stressztűrést méri fel. Nem könnyű, hisz ezen szűrik a jelentkezőket. Felkészülést segítő anyag pont amiatt nincs, amiért vizsgázni is csak 1x lehet: másodjára már nem lenne teljesen zsákbamacska, tudnád, hogy mire készülj.
2020. jan. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szóval ezek akkor minden évben más fajta kérdések vagy tesztek? Az előző évfolyamosoktól elméletileg akkor is meg tudom kérdezni, hogy mi volt és így tudnék készülni...
2020. jan. 2. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!