Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Magyarországon létezik olyan...

Magyarországon létezik olyan tanfolyam ahol nem csak a képzés de a vizsga/vizsgák is Kizárólag online teljesíthető?! Többi lennt

Figyelt kérdés

Konkrétan arra gondolok, hogy nem kell személyesen megjelenni sehol sem. Sem szóbeli sem írásbeli vizsgára. Hanem online teljesíthető, és megkapom az OKJ vagy egyéb tanúsítványt.


Igen, tudom hogy van ez az úgynevezett e-lelearning stb de utána személyes megjelenés kell szóbelire, Írásbelire is egy adott helyen.

Én rengeteg helyen kerestem az interneten és találtam is hasónló e learninges tanfolyamokat de kB eddig mindenhol személyes megjelenésre is szükség van...

Nem tartunk még ott ahol gondolom és még várni kell az ilyesmire vagy már meg valósult vajon ez az elképzelés is és le vagyok kissé maradva??



2020. jan. 10. 20:42
 1/10 A kérdező kommentje:
Engem érdekelne ilyen tanfolyam, igény szerintem nem csak az én részemről lenne rá, a pénz nem számít
2020. jan. 10. 20:45
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Pont ilyen az okj-s jedi lovag tanfolyam. Bruttó 1 millióért tartok neked online. Garantálom a sikeres vizsgát. A fénykardot csak jövőre postázom mert addigra csődbeviszem és átíratom egy hajléktelan nevére a céget.
2020. jan. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces... De most komolyan, máshol már meg valósult az ilyen is csak itt ebben a pöce elmaradott országban gondolkodnak így az emberek hogy ha valami nem tetszik akkor mindjárt csináljunk belőle viccet...
2020. jan. 10. 21:00
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Folyékony angollal a Harvardon is tanulhatsz online. Coursera, Edex stb. Nem értem mi a gond? Pöce országból el lehet húzni és bizonyítani a Paradicsomban, ha nem tetszik!
2020. jan. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De azt nem értem, hogy itt miért nincs ilyen lehetőség? Ennyire le vagyunk maradva? Szégyen...
2020. jan. 10. 21:31
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
#5: és mi lenne a garancia arra, hogy valóban a vizsgázó van a túloldalon? És arra, hogy semmi segédeszközt nem használ?
2020. jan. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6 os webcameráról hallottál már... Online kapcsolat skypon akár stb..

Melyik században élsz amúgy? :D

2020. jan. 10. 21:39
 8/10 anonim ***** válasza:
29%
Szégyen??? A viselkedésed az!
2020. jan. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kérem ne személyeskedjünk a továbbiakban, tovább lehet görgetni ha valami nem tetszik. :)
2020. jan. 10. 21:48
 10/10 anonim ***** válasza:
72%

#7: igen, hallottam már webkameráról, képzeld el. Még képszerkesztőről, és színes nyomtatóról is. Mert gondolom a személyi igazolványt is webkamerán mutatnád meg.

Na meg előtted a gép, azt nézel meg rajta, amit nem szégyellsz. Na meg vannak tárgyak, amikből esélytelen csak szóbelizni.

2020. jan. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!