Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Fizetős OKJ-s tanfolyamon, ha...

Fizetős OKJ-s tanfolyamon, ha az iskola nem biztosít gyakorlati helyet hogyan tudok szerezni? Oda megyek egy vállalkozóhoz és ad? Vagy ami nem biztosít gyakorlati helyet azt hagyjam is?

Figyelt kérdés
2020. jan. 27. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, neked kell ilyenkor keresni valakit, akinek van rá jogosultsága, és hajlandó veled foglalkozni. De arra készülj fel, hogy ez sok helyen fizetős!

Én hanyagolják az olyan helyeket, ahol nem biztosítanak gyakorlati helyet, hacsak nincs olyan közeli ismerősöm, aki ezt bevállalja.

2020. jan. 28. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Valahogy én is erre tippeltem. Ismerős lenne csak nincs mester vizsgája. Köszönöm a választ!
2020. jan. 28. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!