Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Sminkes képzés? Hosszú távon...

Sminkes képzés? Hosszú távon megéri? Vissza jön a belefektetett pénz?

Figyelt kérdés

Úgy döntöttem, hogy a szépségiparban szeretnék elhelyezkedni, és minnél jobban erre gondolok annál inkább izgatott vagyok, de van bennem egy kis félsz. Ebben az országban nehéz elhelyezkedni, nem is maradok itt, 20 évesen kiszeretnék költözni egy nagyobb divatvárosba Nem Angliába..

Amiket elszeretnék/fogok végezni:

-Hobby Sminkes

-Sminkes képzés alapozó

-Sminkes képzés középfokú asszisztensi

-Sminkes képzés felsőfokú sminkes

Ez így összesen 11 hónapot vesz igénybe 1.000.000 Ft.. A diákmunkás pénzemet félre rakom, nem költöm el, így lessz rá pénzem.

Aztán ha lessz rá pénzem:

-Sminkmesteri képzés make-up artist ez 420.000 Ft Ide már kicsit nehezebb bejutni..

-Sminkmester és maszkos ez 900.000 Ft Nehéz bejutni, de szerintem ha sikerül idáig eljutnom akkor ez is menni fog!

Összes idő tartalom: 11+10,5 hónap azaz majdnem 2 év.. Eddigre lennék 20 éves.


Az összes képzés esti tagozaton van egy nagyon neves iskolában. Szóval mellette dolgozni is tudok



Már 1x feltettem ezt a kérdést, de nem jött rá válasz.. :(


2010. júl. 23. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ezt szeretnéd, akkor csináld:) de lehet h 2 év kevés lesz mind ehhez nem?Nem hiszem h külföldön ennyi idő alatt végzett el vki ilyesmi sulit, csak azért mondom, hogy tudj is vmit kezdeni vele.
2010. júl. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igazából a külföldi világsztár sminkeseknek sem az tart sok időbe míg megszerzi a kellő tudást és papírokat, hanem az míg Odáig eljut, a sztárokig, és a pompáig. Ahhoz jó időben kell jó helyen lenni és nem mellékes dolog a jó ismerettség. :)


Nagyon ezt szeretném csinálni, de én is pénzből élek, ezért fogalmam sincs, hogy biztos megéri ennyi pénzt belefektetni.

De kb. bármit is akarnék tanulni akkor is ugyan ennyi pénzt kell belefektetnem, hogy az valamit még érjen is.


Fogalmam sincs mit tegyek..

2010. júl. 26. 15:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem valósítsd meg:) Annyi ember nem meri az álmait megvalósítani, neked pedig van 1 kész terved, ha nem tennéd meg később csak sopánkodnál:) ha meg nem jön össze, még mindig tanulhatsz mást.

Sok sikert!

2010. júl. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igazad van!

Köszönöm szépen!

Remélem neked is sikerülni fog egyszer amit mindennél jobban szeretnél! :)

2010. júl. 26. 17:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia,hogyan alakultak a dolgok? Elvégezted valamelyik képzést? Csak azért kérdem,mert én is ebben a szakmában szeretnék dolgozni,és nem tudom hogyan induljak el! Köszönöm a válaszod! :)
2011. dec. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát csúszott a terv. Minimálisan, de 1 évet.

Léptem az ügy érdekében, Művészeti suliba járok, itt érettségizem jövőre (igen jövőre, ebben az évben kellett volna) Szóval itt bújt el az az 1 év.

Lassan, de biztosan lépkedek a cél felé.

3 év múlva kérdezd meg még egyszer és akkor perfekto választ tudok nyújtani.

2012. jan. 1. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!