Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Kinek mi a velemenye a Masterf...

Kinek mi a velemenye a Masterfield Szoftvertesztelo Akademiarol?

Figyelt kérdés
Fokent olyan velemenye erdekel, aki elvegezte. Tanfolyam minosege, utoelet, partnercegek, ilyesmire gondolok.

2020. febr. 20. 13:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem említeni,a Karrier Programosok utóéletére vagyok főként kíváncsi.
2020. febr. 20. 19:18
 2/7 anonim válasza:
Én ott végeztem karrier programban. Sajnos nem a várt eredményt hozta. Egyetlen cég sem keresett meg a 4 hónapos időszak alatt, amikor elvileg küldözgetik az önéletrajzomat a partner cégeknek. Ezen időszak alatt a kapcsolatot se tartották fent velünk, nekünk kellett írni rájuk, hogy most mégis mi törtenik. A vírusra hivatkoztak főleg, de persze ettől függetlenül ugyanúgy indítják az újabb karrier programos képzéseket.
2020. nov. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Azóta találtál már munkát, kedves utolsó?

Illetve milyen képzést végeztél még ezen kívül (egyetem, szak, bootcamp, stb.)?

2021. febr. 25. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én is időközben elvégeztem a tanfolyamot,még tavaly a covid alatt. Talán az 2-es kommentelővel csoporttársak is voltunk. :-)

A tanfolyam oké volt, lehetett volna jobb is,gyakorlatorientáltabb,de oké volt. Az ára elég borsos, karrierprogrammal elviselhető. Partnercégek: háát,ez érdekes kérdés. Elvileg vannak, gyakorlatilag a 9 emberből aki végzett, 3 helyezkedett el teszterként az iskola által. Van akit még ebben a hónapban is kerestek ajánlattal - tehát lehet hogy tényleg a covid miatt nincs juniorra (a null km-esre) kereslet. Mindent feladni nem érdemes, és számolnod kell azzal,hogy egy ideig nyomni kell a CV-ket mire összejön.

Én elvégeztem a tanfolyamot, leraktam egy CTFL-t, és elhelyezkedtem teszterként saját magam. Egy érettségim van ezen kívül és nem releváns munkatapasztalok. Durván egy év álláskeresés eredménye volt a munkahelyváltás.

2021. febr. 25. 19:10
 5/7 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Én is gondolkozom ennek a tanfolyamnak az elvégzésén. Leírnád mi történik akkor, ha a Karrierváltó képzésre (kedvezményes árú) jelentkezem, és még sem sikerül elhelyezniük? Ki kell fizetnem a tanfolyam teljes árát? Köszi
2021. dec. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Semmi sem,legalábbis amikor én végeztem,nem történt semmi. Lejárt a 4 hónap a tanfolyam vége után, nem találtak nekünk állást és mindenki mehetett amerre látott. Ami sokaknak kellemetlen volt, mert végülis a fix munkáért jöttek oda.
2021. dec. 27. 17:44
 7/7 anonim válasza:
Értem, köszönöm szépen a gyors válaszod! Minden jót!
2021. dec. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!