Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Perfekt Szakközép-és Szakiskol...

Perfekt Szakközép-és Szakiskola vs. Sirius Informatikai és Gazdasági Szakközépiskola? ( ( --> ) )

Figyelt kérdés

Protokoll ügyintézői képzést szeretném elvégezni ebben az egy évemben, és csak Debrecenben ez a két intézmény nyújtja ezt a képzést.

(( + persze a LIA de az engem nem érdekel, semmi jót nem hallottam még róla eddig ))

Mind a két iskola honlapján, elég jó a vélemény, de azért csak a tapasztalatok számomra a mérvadók. :)))

A Perfektnél láttam, hogy "A vizsgára bocsátás feltétele:

A választott idegen nyelvből bármely típusú állami vagy azzal egyenértékű nemzetközi nyelvvizsga-bizonyítvány bemutatása." --> ami persze nincsen. :(((

+ a 62%-os német érettségim is fel szeretném javítani... csak félek kicsit, hogy sok mindent a "nyakamba vállalnék így" (( OKJ+érettségi+nyelvvizsga )) Szerinted?

Amúgy Nappali, vagy Esti képzésre érdemesebb menni, és miért?


Köszönöm szépen előre is a válaszokat !!:)))


2010. júl. 26. 21:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Szia! Én a Siriust ismerem, odajárnak volt o.társaim igaz banki szakügyintéző szakra, de jó suli, igaz kint van a Kassain de trolival könnyű a közlekedés. Mindenféleképpen nappalira menny, ha akarsz diákot és családi pótlékot. Jah amugy még van egy suli a Kodolányi a Szent Anna utcán, ugy tudom ott is van ez a szakma, nézd meg a honlapjukat. Nem értem most minek kéne nyelvvizsga a Perfecthez, de inkébb a Siriust válaszd, hidd el az jó suli ;)
2010. júl. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

nah ez f@sza... én meg már holnap menni akartam a Perkeftbe beíratkozni...:S... most már tényleg nem tudom, hogy mit csináljak...:S

most néztem meg a LIA-t... de arról meg még semmi jó véleményt nem hallottam... nah most mondjátok meg debreceniek, hogy mit csináljak.

Tudom, hogy ott a KODÓ, de minden volt osztálytársam oda megy. (N):S ... :(((

2010. júl. 29. 21:37
 3/31 anonim ***** válasza:
akkor maradj sztem a Siriusnál ;) Oda miért nem akarsz már menni?
2010. júl. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
A Sirius... háát figyelj... eleve nem vagyok debreceni, szóval autóbusszal tudnék csak bemenni... Debrecen annyira nem a kedvenc városaim egyike... meg ez a troli ide, troli oda (( kb. 5 km még a buszvég.-től )), + szerintem inkább az informatikára helyezik rá a nagyobb hangsúlyt, vagy rosszul képzelem el a dolgokat?
2010. júl. 30. 15:12
 5/31 A kérdező kommentje:
KODÓ, LIA, Sirius, Perfekt,... előnyök? hátrányok?
2010. júl. 31. 09:42
 6/31 A kérdező kommentje:

Ui.: Minden ilyen iskolában vizsgára bocsájtás alapja, minimum egy alapfokú nyelvvizsga valamelyik tárgyból.

Egyedül csak a LIA-nál nem olvastam ilyet... de a Perfekt, + a KODÓ-ban 100%, hogy ez van, sőt az utóbbiban, még szakdolgozatot is készíteni kell, az utolsó félév végén.

A Sirius... nekem amúgy, nagyon középiskolai "ízű" , elolvastam a házirendet nagyjából... Hmmm... nem is tudom, mit mondjak... a többi iskolánál nem olvastam ilyen "szigorított rendet" .

2010. júl. 31. 09:44
 7/31 anonim ***** válasza:
dehogy szigorú a Sirius, amugy voltál már bent? MErt egész egy emelet amugyy és tök jó:D a Troli meg jár 5 percenként ,nem gond az, bnőm is buszvégről jár be. De te tudod, válasz ahogy érzed én erre tudtm csak irni. És ide nem kell nyelvvizsga. Majd írd meg mit választottál.
2010. aug. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Nos hova jelentkeztél?
2010. aug. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Holnapután megyek beiratkozni a Perfekthez. :)))
2010. aug. 30. 12:01
 10/31 agiccaa válasza:
Nah és milyen a perfekt?
2011. aug. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!