Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tényleg nem éri meg légutas...

Tényleg nem éri meg légutas kísérőnek tanulni?

Figyelt kérdés

nekem ez az álmom,már jelentkeztem is és akkor még apukámék is belementek. Ma meg azzal fogadtak itthon hogy mekkora hülye vagyok, azonnal váltsak másik tanfolyamot, ekkora hülye is csak én lehet.. elhordtak mindennek..

én nem akarok sem jogi asszisztens sem pedig banki szakügyintéző lenni..


2010. júl. 28. 13:30
 1/7 A kérdező kommentje:
egy ibetű kimaradt
2010. júl. 28. 13:31
 2/7 anonim ***** válasza:
csak ez a 3 szakma jöhet szóba? nem tudom mennyi fizetést kap egy légiutas kísérő, de szerintem egész jó munka, nem rég repültem, az összes légiutas kísérő fiatal volt, jófej, segítőkész és még 1 fiú is volt köztük:D lehet bele utazni, igaz, hogy leginkább csak a reptereket látod, máshova nem mehetsz el az adott országban. annak azért nézz utána, hogy hány éves kortól "öregszik ki" egy légiutas kísérő.
2010. júl. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod..:) nem csak ez a 3.. de apukám ilyesmit szeretne nekem.. és most ezen vesztünk össze.. annyira kész hogy ezen kell itthon veszekedni:S
2010. júl. 28. 13:38
 4/7 anonim ***** válasza:

ez az asszisztens meg szakügyintézők nem sokat érnek...

szerintem valami "kézzelfoghatóbb" szakmát kellene tanulnod, főleg most, hogy ilyen nehéz munkát találni. én nyomdamérnök leszek, nem nehéz, érdekes, és el lehet vele helyezkedni.

2010. júl. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi baja apukádnak a légiutas kísérővel? Szerintem ez egy nem rossz munka, a fizetés sem rossz.
2010. júl. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem tudom de reggel óta azon vitatkozik velem hogy oda nem mehetek, mert nem találnék munkát.. és hogy nem mehetek oda.. pedig már jelentkeztem.. annyira kiborít :S és ezt mind azért mert a munkatársai telebeszélték a fejét h ennek semmi értelme..ennek a szakmának
2010. júl. 28. 15:08
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem igen is megéri a légiutas kísérőnek lenni.

Példát is tudok neked írni.

Egy ismerősöm(csaj)több évig hajón dolgozott mint recepciós,jól keresett de nagyon sokat is dolgozott.

Aztán 5év után abba hagyta,vett itthon magának egy szép nagy lakást,és magántanár lett,angol tanított 1-2évig.

Most a Wizzair-nél van és mondta hogy most többet keress mint régen a hajón,és sokkal nyugisabb munkája van,kevésbé megterhelő.Min.1 idegen nyelv folyékonyan,sőt jobb ha kettőt beszél valaki az anyanyelvén kívül,mert úgy nagyobb esélye van hogy munkát kap.

Ezekhez a fapados légitársaságokhoz viszonylag könnyen be lehet jutni.

2010. szept. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!