Beperelhetem az iskolát?

Figyelt kérdés

Nyelvtanfolyamra járok, ami elvileg május 2-ig tart. A tanár jelezte írásban hogy küldhetek neki 2 anyagot javításra, de nem válaszol és nem javítja ki őket hiába ígérte meg.

Kiírta, hogy ma befejeződik a tanfolyam viszont a honlap szerint május 2ig tart.

60 ezer forintot fizettem és egyáltalán nem vagyok megelégedve a szolgáltatással. Magamnak tanulok mert hiába járok (online van most) erre a tanfolyamra a semminél is kevesebbet ér.

Van értelme perelni?


2020. ápr. 30. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Beperelheted, de azzal nem mész semmire. inkább próbálj egyezkedni a nyelviskolával. Amúgy holnapután van május 2. Munkaszüneti napon, nem szoktak oktatni, úgyhogy egy napot csaltak el. Bár a tanfolyamokat óraszámban szokták inkább számolni. Ha az megvolt, akkor teljesítették a közelezettségüket.
2020. ápr. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
Nem perelni kell hanem jol meg....
2020. ápr. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
64%
Én is úgy jártam, hogy a még februárban induló nyelvtanfolyamom a vírus miatt átkerült online oktatásba, amivel én nem voltam megelégedve. Ezt jeleztem a nyelviskolának és végül abban maradtunk, hogy amint kinyit a nyelviskola és lesz újra rendes oktatás, akkor járhatok újra normál tanfolyamra, előről kezdve így a képzést. Az ismétlés nem fog ártani, és végülis így néhány órát ingyen is kapok.
2020. ápr. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!