Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A forgalmi vizsga megszerzésér...

A forgalmi vizsga megszerzésére van valamilyen határidő megszabva?

Figyelt kérdés
Tavaly májusban iratkoztam be az autósiskolába. Augusztusban sikeres KRESZ vizsgát tettem és már az elsősegély vizsgám is megvan. Vezetni is elkezdtem, de 23 óra után megakadt a gépezet. Van esetleg valamilyen határidő megszabva arra hogy a forgalmi vizsga is meglegyen? Félek nehogy elölről keljen kezdeni az egészet, mert nem olcsó mulatság.
2020. máj. 4. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért nem hívod el az oktatód? Ő biztosan tudja.
2020. máj. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sikeres kresz vizsgától számítva 2 éved van letenni a forgalmi vizsgát .Ez az alap rendelkezés .De lehet hogy a vírus helyzet miatt hosszabbodik az időd rá .Erről ha jól tudom még nem döntöttek , de a médiában már említették , hogy a kormány foglalkozik majd ezzel ,de ez még elég kétséges .Lehet hogy csak annak hosszabbodik az ideje ,aki a helyzet miatt kicsúszott a 2 évből. Ki tudja .
2020. máj. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!