Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A vagyonőrök közül kinek NEM...

A vagyonőrök közül kinek NEM KELL különbözeti vizsgát tennie (bővebben a kérdésben)?

Figyelt kérdés

Egy fontos dologgal kapcsolatban szeretnék információt kérni. Emlegetik sok helyen ezt a "különbözeti vizsgát" és hozzá azt is, hogy aki az "új rendszerben" szerezte meg a vagyonőri igazolványát, annak a kiállítástól számítva 3 évig nem kell vizsgát tennie. Nekem az igazolványom 2018.03.08-án lett kiállítva, a vizsgát pedig öt nappal előtte tettem le. Azóta viszont sokszor belefutottam abba, hogy a különbözetit is le kéne tennem mellé, mások meg azt mondták, hogy nem kell letenni az "új rendszerben történt vizsgázás miatt" még legalább 3 évig.



Most akkor mi az igazság? Hol találom meg azt a rendeletet, ami ezzel kapcsolatban nyilatkozik. A válaszokat előre is megköszönöm!


2020. máj. 22. 09:04
 1/2 anonim válasza:
100%
Én úgy tudom,hogy aki az új rendszerbe csinálta,annak kiváltástól számítva 5 évig nem kell a vizsga.
2020. máj. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írja. 5 évente kell. Ha te 18-ban végeztél, akkor 2022-ben kell vizsgáznod.
2020. máj. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!