Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mi lesz ha az újratervezés...

Mi lesz ha az újratervezés programban (training 360) lejár a 120 órám, de még maradt meg nem tanult tananyagom?

Figyelt kérdés

A programozás részen néha vissza kell tekerjem a videót. Vagy épp ha nem értettem valamit jól, akkor visszafuttatom. Illetve tartok tudásellenőrző perceket, amikor régebbi videókat visszanézek.


A kezdőlapon írja:

Még tanulható 107 óra 24 perc

Licenccel még tanulható 107 óra 34 perc


Mi lesz ha letelik a 120 órám? Akkor fizetnem kell a további tananyagokért?


2020. jún. 15. 08:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell fizetni, viszont onnantól nem tudsz majd tovább tanulni. Azt tartsd szem előtt, hogy a 120 órába a záróvizsgának is bele kell férnie, az 3 órás időtartammal van kalkulálva.
2020. jún. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De arról nem tehetek, hogy mondjuk nem értek első hallásra egy szót.
2020. jún. 15. 09:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt nekik magyarázd meg :D ujratervezesprogram@nive.hu

Én úgy tartanám logikusnak, hogy ez a 120 óra olyan szinten rá van tolva a valós időtartamra, hogy ne fordulhasson elő az, hogy letelik az idő.

2020. jún. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nos, ha netán letelne a 120 óra, úgy hogy nem érek a végére, szerintem írni fogok. Nyilván lehet én dramatizálom túl, hogy nem jut elég idő... de szerintem annak lehetősége, hogy valaki újranézi ismétlésképp a videókat fenn áll.


Valamint én azért álltam rá a "nem értettem jól a szöveget" magyarázatra, mert hallássérült vagyok. Így sokszor kell visszafuttassak, mert bár elég érhetően beszélnek, néhol nem hallom rendesen. Például a legelején lévő férfi, aki tanította például a számítógép felépítését is, elég halk volt és unott hangú.

2020. jún. 15. 10:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Vedd fel a videókat OBS-sel, ha nem töltöd fel sehová nem lesz belőle baj. Itt tudod letölteni: [link]
2020. jún. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Le lehet tölteni a videókat, egyébként ahogy nézem bőven elég a 120 óra még úgy is hogy többször visszapörgetsz
2020. jún. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a baj amúgy alapjáraton a videókkal, hogy ha nem lennék képben webprogramozásból, ez alapján nem igazán tudnám megtanulni. Nagyon felületes tudást ad mind a HTML és társaiból, mind az előtte lévő, hasznos témákból. Habár tény, hogy bizonyos dolgokat jobban magyaráz, mint ott ahol tanultam, és hasznosabb programot használ pötyögésre, de ennyi.
2020. júl. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 satosz válasza:

Készítesz egy mappát.

Megnevezed pl.: sprint1.

A video tananyagban egy jobb klikkel kiválasztod a video letöltése másnéven lehetőságet ás betallózod neki a példaként említett sprint1 könyvtárba.

Semmi mást nem kell csinálnod még átnevezni sem, mert a kijelölt könyvtárba beteszi az összes általad kijelölt videót.

Majd ezt ismételd a sprint2-3 stb. letöltésekkel.

2020. júl. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!