Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mit érdemes tanulni, ha...

Mit érdemes tanulni, ha középfoku informatikai végzettségem van, érdekel az animácio, de nem vagyok elég jo egyetemhez?

Figyelt kérdés
2020. jún. 20. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:

1. Miért ne lennél elég jó egy egyetemhez? Melyikhez? Miért?


2. Érdekel az animáció - mit takar? Mit csinálsz és mit csináltál eddig? Mivel akarsz foglalkozni pontosan?


3. Miért info végzettséged lett? Milyen eredményekkel és milyen érzésekkel végeztél?

2020. jún. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

3. lényegében azért csináltam végig, hogy ne csak 8 általánosom legyen hanem érettségi is.


2. A belnderel csinálok aránylag jó rövid animációkat.


1. az érettségi épphogy sikerült, nem túl jó eredménnyel, nem vennének fel.

2020. jún. 20. 18:15
 3/9 anonim ***** válasza:

3. Sajnálom, akkor ezek szerint akár eü szakközép is lehetett volna, tök mindegy?


2. Mutatsz példát? Hátha tovább tudunk menni ezen az úton is.


1. Újra lehet érettségizni akárhányszor, ez nem akadály :) Én most csináltam kiegészítő infó érettségit, hogy tovább tudjak tanulni. :)

2020. jún. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mivel az animáció már előtte is érdekelt, egyértelmű volt az informatika, de csak azért, mert direktben animációs suli nem volt. így más iskolának nem volt értelme, ennek se túl sok legalábbis a többség nem érdekelt, de alapozásnak azért volt némi értelme több mint bármi másnak. ha középszintű fogalmaim vannak informatikáról az azért nem árt, de ha oltást beadni tanultam volna annak tényleg semmi értelme nem lett volna. programozás is érdekelt, de mostanra az háttérbe szorult. most nem vagyok otthon de estére tudok mutatni ezt azt.
2020. jún. 20. 18:40
 5/9 elistvan ***** válasza:
Valamilyen OKJ-s szak egy egyetemen (Grafikus) ebben a témában? Ha közben kiderül, hogy jó vagy benne és ezen a vonalon mész tovább, az ott tanult tárgyaidat beszámítják.
2020. jún. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ilyesmit képzelnék el, de nem ismerek konkrétumot.
2020. jún. 20. 18:55
 7/9 anonim válasza:
Egerben van egy suli, az Eventus. Ott kiélheted az animáció iránti szenvedélyed. Keresd meg a neten. Érettségi utáni képzést is hirdetnek, kollégiumi elhelyezéssel. Szerintem neked pont jó lenne.
2020. jún. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Budapesten nincs ilyesmi?
2020. jún. 22. 08:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem az egyetem tesz jó szakemberré, mert tanfolyamokon keresztül is igen jó eredményeket lehet elérni egyes témakörökben. Az egyetem általánosan tanít mindenféle szakmai dologra, ami jó dolog, de később úgy is szakosodni fogsz, és akkor az ott tanultak java része felejtődni fog. Egy jó - több éves - céltanfolyam a szűk szakmáman adja/növeli azt az ismereteket.
2020. jún. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!