Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mi szükséges ahhoz hogy...

Mi szükséges ahhoz hogy tetováló legyek?

Figyelt kérdés
Én egy 17 éves lány vagyok,és szeretnék a későbbiekben tetoválással foglalkozni,rajz tehetségem és kézügyességem meg van hozzá...
2010. aug. 2. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
ezengem is érdekelne.sajnos nem tudok segiteni ebbe az ügybe :s
2010. aug. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Aki tudja válaszoljon,azért köszi :D ...amúgy vannak tetoválós ismerőseim,ez előnyt jelenthet protekció szemponjából?
2010. aug. 2. 18:59
 3/9 anonim ***** válasza:

Elore leszogezem, hogy nem tudom a kerdesre a valaszt, de biztos vannak kifejezetten erre szakosodott tanfolyamok, iskolak (OKJ-s kepzes talan?).

Elonyt nem tudom, mennyire jelenthet, hogy vannak tetovalos ismeroseid, de esetleg oket megkerdezhetned, ok hogy kerultek bele a szakmaba :D

2010. aug. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyetemen kell végezni hozzá vmi rajzos szakon (ezt nem tudom, hogy melyik szak), bocsi csak ennyit tudtam segíteni.
2010. aug. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyetem biztos nem kell hozzá.
2010. aug. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát azért köszönöm a válaszokat :)
2010. aug. 4. 10:09
 7/9 anonim válasza:

Szia!


Gyakorlatilag nem kell hozzá sok minden XD

Gép, hely és vállalkozói engedély.... (ha legális akarsz lenni)

Van olyan tetkós ismerősöm, aki elvileg rajztanár gimiben, ismerek olyat, aki otthon csinálja (nem legálisan) stb...

DE van ilyen tanfolyam is!!!!

[link]


Remélem segítettem :)

Sok sikert!!!!

2010. aug. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Óó köszönöm szépen
2010. aug. 9. 20:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Marha h*lye vagy már bocs. Ha van tetkos ismerősőd miért nem attol kérdezted meg?Jaj most komolyan.
2010. szept. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!