Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Műkörmös távoktatás tanfolyam...

Műkörmös távoktatás tanfolyam mennyire éri meg?

Figyelt kérdés

A karantén betett nekem IS rendesen :D mégúgy néz ki egy jó pár hónapig itthonról fogok dolgozni. Egyre jobban bennem van a vágy, hogy valami tanulnom kellene. Régóta foglalkoztat a manikűrözés. Gondoltam arra, hogy távoktatásba(levelezőn) elkezdem a műköröm építő tanfolyamot. Itthon HO-ba lenne rá lehetőségem tanulni. Viszont nem tudom mennyire nekem való ez. Imádom a kis vagány visszafogott, de mégis egyedi körmöket. Bár nekem se nagy körmöm, se festett (általában félévente 2x megyek el manikűrözni), de nagyon szeretem máson. Viszont visszatart az, hogy igazából minden 5. ember manikűrös :/ mennyire érné meg? Én nem is itthonról szeretnék, hanem mobil akarok lenni. Tehát szívesen mennék házhoz. Szeretek az emberekkel foglalkozni, de nem tudom mennyire lennék ügyes ebben a szakmában.

Érdekel a véleményetek, akik esetleg ezt a szakmát választották, illv. távoktatásba sikeresen elvégezet egy tanfolyamot.

Szerintetek vágjak bele? Mire kell felkészülnöm, mint tanulás terén, mint manikűrösként??

Tényleg minden érdekel.

Köszönöm 😊


2020. júl. 16. 15:36
 1/1 anonim ***** válasza:

A mi tanfolyamunk közepén kezdődött a karanténes buli, így volt részem ilyen- olyan formában is megtapasztalni..

Mivel az okj változás miatt nagyon sok csoport van és azokon belül is dupla annyi tanuló, így nem gondolom, hogy veszítettünk az online órákkal. Sőt, a visszanézhetőség miatt még jobb is, főleg az elméleti rész.

Mindig azt mondják, hogy kell hogy fogják a kezed, mert berögzül egy rossz mozdulat, tartás, ez így is van, viszont ha olyan sulit fogsz ki ott sem biztos, hogy ezt megkapod.

Mivel már lehet kontaktórákat tartani szerintem a gyakorlati részt biztos személyesen adják le.

Ha egy picit így úgy érzed, hogy szeretnéd vágj bele, mert jövőre már nem lesz csak a két éves iskolarendszerű képzés..

Nive.hu- ról le tudod tölteni a tételsorokat, láttad már?

2020. júl. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!