Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen előképzettség kell a...

Milyen előképzettség kell a járművezető szakoktató és a vizsgabiztos képzéshez? Mennyi ideig tart és mennyibe kerül a képzés? Mennyi a fizetés ezen a területen?

Figyelt kérdés

#jogosítvány #vizsgabiztos #szakoktató #Járművezető képzés #Járművezető vizsgabiztos
2020. júl. 19. 23:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia, volt párom oktató, ezért vannak infóim. Jelenleg a járművezető szakoktatóihoz annyi kell, hogy betöltsd a 18. Életéved, és már legyen 2 éves a jogsid. Eddig kellett kamionra és motorra is jogsi hozzá, de úgy tudom ezt idéntől már eltörölték. Valamelyik egyetemeneken van ehhez képzés, de nem lesz diplomád, azt hiszem 1 év körül van a képzési idő, de ez nem biztos. Maga a képzés olyan 600 ezer forint, de teljesen megéri, mert szakoktatóként vállalkozó vagy és ennyit egy hónap alatt megkeresel. Vizsgabiztos csak akkor lehetsz ha már van néhány éves oktatói múltad.


Ui: javítsatok ki, ha valamit rosszul tudok.

2020. júl. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg annyi, hogy én úgy tudom, hogy 23 évesnek kell lenni.
2020. júl. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

1/2 válaszoló :


Jól tudod. Engem is érdekel a képzés. Olyan kérdésem lenne, hogy esetleg a párod tud abban segíteni, hogy miből lehetne fel készülni az egész tanfolyamra? Vagy hogy működik az egész?


Én is rajta vagyok az ügyön, de eddig vak vágányon járok, mert nem tudom, hogy miből lehetne készülni a felvitelire is akár.. Napi szinten vezetek , tehát szerintem a rutinnal nincs gond. A jogsi pedig teli van.

2020. júl. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!