Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tanfolyamos kérdés, megérné?

Tanfolyamos kérdés, megérné?

Figyelt kérdés

Lenne egy, az egyetemi szakomhoz kapcsolódó tanfolyam. A tanfolyam arra a "szakirányra" fókuszál, amit én is szívesen csinálnék.

1 nap, 40.000 ft vizsgával. Nem okj, csak egy "normál" online tanfolyam. Még a nyáron sikerülne, az elvégézéről mindenképp kapok oklevelet/igazolást.

Hasznosságáról nincsennek kételyeim, magam fizetném ki (dolgoztam). Attól viszont félek, hogy a diploma mellett ez a képesítés nem lényeges, és emiatt "kidobtam" 40 ezret.



2020. júl. 20. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
1 nap alatt megszerezhető értelmes tudás nincs. Így látatlanban is állítom, hogy igen, pénzkidobás.
2020. júl. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom az mennyivel jobb ha a 10 órás tanfolyamot szétszórják 3 napra. Ugyanazt nyújtja akkor is, így ilyen alapon teljes értelmetlen a válaszod.
2020. júl. 20. 21:38
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Nem, az is pont ugyanolyan értelmetlen. Én azt gondolom az a képzés ad valamit, ami hozzátesz ahhoz, amit tanulsz. De nem kicsit. 1-3 nap az nulla. Azt, legyen akármi, megtanulhatod otthon is és nyomtathatsz magadnak annyi papírt róla, amennyit akarsz. Az értelmes továbbképzések, kiegészítő képzések, stb. fél-1 évnél kezdődnek.
2020. júl. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Minél több mindent elvégzel annál több vagy. + CVben plusz sor.

Ha érdekel szerintem csináld meg nyugodtan ha van rá kereted.

2020. júl. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
40 ezer forint egy komplex nyelvvizsga ára, egy akciósabb Udemy kurzus, stb. és ezek a plusz sorok a CV-ben érnek is valamit, de legalábbis többet, mint egy akármikor nyomtatható tanusítvány egy noname egynapos akármiről.
2020. júl. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Van nyelvvizsgám, és jogsim is; ezek is "plusz sorok", holott jóval drágábbak voltak mint, 40 ezer forint. :)
2020. júl. 20. 22:33
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
Ha el akarod végezni, miért itt kérdezel? Nyilván nem fogadsz el ellenérveket. Hát akkor csinálj, fizess valakinek 40 ezret 1 napért, és írj be ennyiért plusz egy felesleges sort a CV-dbe! Miért kell ehhez kérdést kiírni?
2020. júl. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

130-at is fizethetnék egy auditori képzettségért; de rögtön nem vághatok bele. Lehet titeket zavar; hogy valaki hajladó tanulni pénzért, gondolom 0 percet tanultatok egyetemen pl. fizetősön. Ahhoz viszonyítva olcsó is a 40..

De van, hogy az alulinformáltság látszódik a proli írásotokon. :)

2020. júl. 20. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!