Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Az Efeb vagy a Pannon kincstár...

Az Efeb vagy a Pannon kincstár képzései megbízhatóbbak?

Figyelt kérdés

Fogászati asszisztens OKJ-ra szeretnék jelentkezni. Az Efeb mellett az e-learning és a megoldott gyakorlati hely, míg a Pannon kincstár mellett a rövidebb képzési idő szól. Melyiket választanátok? Esetleg személyes tapasztalataitok vannak ezekkel az iskolákkal?

Sajnos eddig mindkét helyről elég rosszakat írták a régebbi fórumokon, és nem szeretnék a sürgető határidők miatt belefutni egy nem korrekt suliba.



2020. júl. 27. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, en mas szakokon efebeztem, raadasul online de nagyon bejott!
2020. júl. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Szia!


15/16-ban jártam EFEB-hez (eü szak).

Nekem még online voltak a modulzárók, és akkor tölthetted ki őket, amikor akartad. Az anyagokat hozzá mind megkaptad online. Csak a szakmához kapcsolódó tantárgyakból voltak kontakt órák. A töltelék tantárgyakból magad készültél fel, de mivel online tesztet kellett kitölteni, így a lelkiismeretedre volt bízva, h megtanulod-e őket.

A gyakorlatot az iskola szervezte, ami röhejesen kevés volt, és messze nem szakmai. Egy gyakorlati tanár, hiába tapasztalt és odaadó, nem fogja megváltani a világot, ha te nem szakadsz ki a "tankönyvből" és leszel ott a valós eseteknél.


Jelenleg a Pannonhoz járok (eü szak). Amikor azt hittem az EFEB-re, hogy katasztrófa, még nem tudtam mi vár rám itt. Soha többet.


Tapasztalatból mondom, hogy ne a képzési idő határozza meg, melyik intézményt választod, mert az "Ezt majd elolvassátok otthon."-al nem feltétlenül leszel kisegítve.

2020. júl. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok,


Én is jártam korábban az EFEB-hez masszőr képzésre, nekem bejött. A gyakorlati órákat megtartották és nagyon színvonalasak voltak. A többi iskoláról nem tudok véleményt mondani.

2020. aug. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az iskolai gyakorlati hely nagyon fontos, mert ott azt tanítják amit a vizsgán is kérni fognak. Tapasztalatból tudom! Én is jártam online tanfolyamra és azért az nagyon kényelmes, hogy akkor tanulsz amikor időd engedi. Az a tanfolyam ami engem érdekelt csak az EFEB-nél indult, én teljesen elégedett voltam az iskolával.
2020. aug. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pannon kincstarba nem veszik fel a telot sose es ha megis akk ugy szol bele, hogy "mondjad" ez a szinvonal
2021. jan. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!