Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Az Újratervezés programban...

Az Újratervezés programban elég ha megvannak a "modulzáró" tesztek, vagy kötelező végigpörgetni a videókat is? Jó része már nem újdonság számomra...

Figyelt kérdés
2020. aug. 3. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még a modulzaro sem kötelező. CSAK a záróvizsga eredménye kerül beszámítasra, most aug 12 az első időpont.
2020. aug. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Azt tudom, hogy nem számolják bele az eredménybe, de ilyen tanfolyamokon a záróvizsgára bocsátás feltétele szokott lenni, hogy meg kell enni az egész tanfolyamot. Pl OKJ-n 10% max hiányzás a megengedett.

2020. aug. 3. 15:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Itt csak a záróvizsga teljesítése a kötelező. A többit teljesen kihagyhatod, ha már máshonnan megtanultad.
2020. aug. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
a francba én meg végignéztem az egészet már olyan unalmas volt pff, lenémitottam és filmet nèztem màsik ablakon. UI: sikeres lett a vizsga, mostmár felvesznek a szilikon völgybe programozónak... ja nem
2020. aug. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
4-es vagyok, ezek nekem mentek, csak azért jelentkeztem errea programra mert elvileg lesz további képzés is. De hát ki tudja.
2020. aug. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!