Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » KRESZ vizsgára készülök...

KRESZ vizsgára készülök szeptember 1.én. A program amin tanulok 21.en lejár addig tudok gyakorolni. És gyerekek meg mindig sikertelen próba vizsgakat csinálok. Most teljesen ki vagyok készülve. 🙁 Ennyire idióta vagyok??????

Figyelt kérdés
2020. aug. 17. 20:47
 1/5 anonim válasza:
20%
Ennek mégis mi köze van a felnőtt párkapcsolatokhoz? Vagy az autóddal élsz romantikus életet?
2020. aug. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
35%
Vagy a vizsgabiztost szeretné elcsábítani 😁 hátha úgy átengedik.
2020. aug. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
93%

Amúgy a KRESZ annyira nem bonyolult. Asszem összesen 3 hibám lett pedig különösebben nem tanultam rá.

Mi nem megy?

2020. aug. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet kérni pót hozzáférést, az kell neked.

Ha nem megy, akkor vedd át a tananyagot még egyszer és utána csináld a tesztet.

2020. aug. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szivessa3 ***** válasza:
Plusz pénzért meg lehet általában hosszabítani a hozzáférést az adott programhoz. Egyébként meg azokat a részeket, ami nem megy tanulmányozd át újra és utána lehet sokkal jobban fog menni.
2020. aug. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!