Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tudnátok véleményeket mondani...

Tudnátok véleményeket mondani a Bols mixer akadémiáról és a Mojito mixer suliról?

Figyelt kérdés
Mennyire megbízhatóak?Az oktatás színvonala milyen? Anyagiak? Ilyesmik érdekelnének! Vagy ha esetleg tudnátok másik jobb iskolát ajánlani ahol van mixer és barista képzés is! :) Előre is köszi!

2020. aug. 26. 13:05
 1/3 anonim válasza:
100%

Szia! Én a mojito suliba jártam sajnos és semmi jót nem tudok róla mondani! Teljesen felesleges pénz kidobás volt az egész, maga az oktatás kritikán aluli kb felolvassák a tankönyvet azt tanuld meg aztán szevasz....kevertek koktélokat is de inkább hagyjuk hogy hogyan taníttatják meg veled...elmész egy tényleg normális koktél bárba és csak nézel hogy úristen mit tanultam én mert teljesen szarul tanítanak és kb nulla ismerettel jössz ki az iskolából....

Egy szó mint száz tanulj az én hibámból és a mojito suliba semmiképp ne menj!

2020. szept. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy a Best Mixer jobb suli. Hamarosan kezdem náluk a barista képzést. Pár hét múlva tudok róla véleményt mondani, ha addig ráér a dolog.
2020. szept. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első kommentelő: Köszönöm szépen a válaszod akkor a mojito tuti kilőve! :)

Második kommentelő: Nagyon megköszönném ha tudnál majd írni róla hogy milyen a suli! :) Melyik városban fogsz tanulni ha szabad kérdeznem? :)

2020. szept. 8. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!