Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ajánlja valaki a SOTE emelt...

Ajánlja valaki a SOTE emelt biológia/kémia csoportos felkészítő kurzusait?

Figyelt kérdés

Nagyon drága, összesen 230 000 Ft a két tárgy, és a járványügyi helyzetre tekintettel sem csökkentettek az árán. Legalább ha bejárós lenne, mert jelenleg a ZOOM rendszeren keresztül lesznek megtartva az órák, ami szerintem rossz hatással lehet a tanítás minőségére (persze a kocsmák és a diszkók nyitva maradnak).


Akinek már van tapasztalata a kurzussal, kérem írjon!


2020. aug. 29. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Bár személyes tapasztalatom nincs velük, én úgy gondolom, ha szorgalmas vagy, akkor a biológia felkészítő nem feltétlenül szükséges, tök jól elsajátítható a tananyag otthon egyedül is. Így máris csak a felét kell befizetned.
2020. szept. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel olyannak a válasza, aki járt rá.^^
2020. szept. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Magister előkészítő: 40-50 ezer/tárgy, ugyanolyan jó, sőt...

Sotes-ról sem hallottam rosszakat, de szerintem bőven túltolják, és vannak legalább azonos szintű, ha nem jobb előkészítők :) ezért ne dobj ki 230k-t, még ha segghülye is vagy valamelyik tárgyból

2020. nov. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel a biosz-kémia emelt érettségizők 60%-a min. azért csinálja, hogy felvegyék a gytk-fok-aok valamelyikére, amiben a SE az egyik legjobb egyetem, ezért egyértelmű ezen akarnak kapitalizálni. Hogy biztonság érzetet ad, hogy ha ott végzik el a felkészülést, akkor oda is jutnak be, vagy arról álmodoznak, hogy akkor több belsős infot megtudnak, esetleg plusszban energizálja őket, hogy ott tanulhatnak ahova járni szeretnének...


Szerintem ez nagyon sok, és semmivel nem tud többet mint más, olcsóbb előkészítők. A SE az elsők között volt, aki előkészítőt indított.


Nem tudom most is így van-e, de anno az összes egyetemen (2016) a felkészítőket egyetemista diákokra sózták rá, kis fizetésért cserébe.


Talán mostmár rendes érettségiztető tanárok tartják, de 115.000/tárgy nagyon sok szerintem. Még Villányi Attila felkészítő is "csak" 80.000 körül vannak.

Itt egyértelműen a nevet kell megfizetni.

2023. márc. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!