Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ha büfét szeretnék nyitni, és...

Ha büfét szeretnék nyitni, és én szeretnék ott dolgozni, akkor muszáj az OKJ képzés vagy elég egy sima tanfolyam is?

Figyelt kérdés
Már elkezdtem egy tanfolyamot, amiről egy tanúsítványt fogok kapni, hogy elvégeztem. Ehhez muszáj még OKJ vizsgát is tennem, vagy elfogadják ezt is?

2020. szept. 2. 13:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Minimum OKJ kell a vendéglátóipari egység nyitásához, ha nem csak tulaj vagy, hanem üzletvezető és/vagy alkalmazott. Már a vállalkozáshoz indításához önmagábnn is kell a végzettséget igazoló papír az önkormányzatnak.

Ha lenne vendéglátós szakmunkásod, az is kevés, azzal max más éttermében/büféjében tudsz alkalmazott lenni, de a saját üzemeltetése ég és föld ettől!

Javaslom pontosan érdeklődj utána.

2020. szept. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!