Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Humánorientáció Kft.- nél...

Humánorientáció Kft.- nél tanult már valaki?

Figyelt kérdés
Végzett náluk valaki, Szociális gondozó ápoló tanfolyamot? Szeretném majd elkezdeni a jövő hónapba.

2020. szept. 13. 16:33
 1/1 A kérdező kommentje:
Nem érkezett válasz eddig, de elkezdtem a tanfolyamot. Eddig úgy néz ki, hogy kár volt... Nem a szakképesítés miatt, hanem az iskola választásnál jól mellé nyúltam. Mindig azt mondják, hogy elösször zavaros meg majd később jobb lesz, de mikor kérdez valamit az ember akkor vagy kitérő választ kap, vagy azt mondja, hogy Ő most nem foglalkozik vele. Tisztelet 1 tamárnak. Azt mondják változni fog az órarend. Reméllem lessz majd normális tanár is köztük, aki nem bunkó, meg érti is amit tanít. Nem rossz indulatból írok, csak segítségként szánom azoknak akik online tanuláson gondolkoznak, és iskolát keresnek. Pusztán ez az én véleményem eddig, ami még változhat. De majd pár hónap után jelentkezek a fejleményekrők.
2021. febr. 22. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!