Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Webler Oktatóstúdióról pozitív...

Webler Oktatóstúdióról pozitív/negatív tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Érdemes ide menni grafikai tanfolyamra?
2020. okt. 12. 00:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon negatív, de nem grafikus tanfolyamon voltam.

Nagyon sok pénzért iszonyatosan minimális dolgot tanítanak, sőt mondhatnám, hogy szinte semmit.

Külföldi online tanulós oldalakon ez most nem túlzás 20szor olcsóbban több tudást kapsz.

2021. márc. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is negatív. Junior Frontend fejlesztő tanfolyamukat 1 hónapja fejeztem be. Az összes modulzáró sikerült, de nem küldenek tanúsítvány mivel még 4 darab önálló feldolgozásra szolgáló modult teljesíteni kellene náluk. A modulokat 1 hónap alatt nem tudták kiküldeni. Nagy vizsga pedig csak az IKK-nál van, ahol 2021.08.05-én volt utoljára vizsga. Nem ajánlom senkinek sem, csak ha van több mint fél millió forintja feleslegesen az ablakon kidobni.
2022. szept. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Weblernél még az is értelmesebb, ha veszel egy tanyát, ott 50-60 csirkét nevelsz, 6-7 bárányt és 2-3 lovat. Annak több értelme van.
2023. ápr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!