Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Személy és vagyonőri vizsgánál...

Személy és vagyonőri vizsgánál mire kell számítanom?

Figyelt kérdés
Holnap lesz a vizsgám, olvastam azt is hogy nemkell tőle parázni. Sokat nem tanultam rá. Így is meglehet?

2020. nov. 6. 13:01
A kérdező szavazást indított:
Könnyű nem veszik annyira komolyan
Komolyan veszik
Meglesz
Nem lesz meg
16 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
Na, mesélj, mi volt?
2020. nov. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Good Luck!
2020. nov. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hu, én is félek, nekem is mostanában lesz. :D Két ügyvéd és egy nyomozó oktat, elég komolyan veszik.
2020. dec. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne hogy mennyire komoly. Készülök rá, de annyi jog van benne amit kb nem is értek.
2020. dec. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon, nagyon hülyének kell lenni-e, a vizsgázónak, hogy meg buktassák!
2021. júl. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Helyzetjelentés: 15 db kérdés volt, de csak karikàzni kellett. Még az írástudatlan osztálytársam is átment. Akinek végképp nem ment ahhoz odament az oktató segíteni. Igazából jó vizsga volt, élveztem. Előző nap durva buli volt, szóval elég másnaposan jelentem meg, de még úgysem volt nagy kihívás. Azóta már a szakmában dolgozom, egy igényesebb helyen, igényesebb őrök között.
2021. júl. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy jó munka lenne, a személy és vagyonvédelmi szakma, csak sajnos országos szinten, át vannak verve.

Szabadságot és táppénzt nem fizetnek, pótlékokat megint nem fizetik ki, 2-3 havonta kapsz egy új munkaszerződést, mert megint változott az alvállalkozó, fizetést nagyon sok helyen, csak kézpénzben kapod meg. 4 évig csináltam, addig az adó bevallásommal, mindig volt valami baj. Elég volt belőle.

2021. júl. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!