Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Létezik-e olyan tavoktatás,...

Létezik-e olyan tavoktatás, hogy csak évente 1-2x kelljen ellátogatni a vizsgákra?

Figyelt kérdés
Novembertöl megyek dolgozni Nemetországba,de közben szeretnék továbbtanulni.A távoktatás ha joltudom ugyműködik,hogy havonta 1x el kell látogatni és dolgozatokat kell irni.
2010. aug. 10. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg az ELO-t, hátha van olyan, ami téged érdekel.

De ott teljesen magadra vagy utalva.

2010. aug. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Károli Reform. Egyetem, Pécsi Tud-e (felvi.hu oldalon ki tudod keresni) és még sok más helyen is havonta 1 alkalommal péntek és szombat a konzultáció.

A képzés levelező néven fut általában. Ha nem vagy diplomás, akkor lehet, hogy nehéz lesz egyedül feldolgozni a tananyagot, de majd megszokod.

Nekem felnőttként 37 éves vagyok komoly gondom van a továbbtanulással, mivel nem indulnak el a meghirdetett levelező szakok. Szinte mindenki nappalin tanul, a felnőttképzés inkább továbbképzésből és nem átképzésből áll, nekem meg ez utóbbi kellene. Munka mellett nem ülhetek be nappalira, ha levelezőre végül valahová mégis be tudok iratkozni, az nem Budapesten, hanem vidéken van!

Mehetek Pécsre vagy ki tudja hová, ahol hajlandóak a felnőttek az átképzés 160-200 ezer ft/félév díjat kipengetni. Régen a levelező azoknak is jó volt, akik lemaradtak a nappaliról, most meg sok ember mehet az alacsony pontok miatt nappalira, és a levelező csak a munka mellett tanulni akaró felnőtteknek van.

Ha van, olyan mintha senki nem akarna tanulni 30 év felett.

Ráadásul mindenki jogász, menedzser, informatikus meg hasonló akar lenni. Szűk az átképzési lehetőség a diplomás felnőttek számára.

2010. aug. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha létezik is, akkor csak valami vonatkerékpumpáló segédaszisztens lehet vele.
2010. aug. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!