Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Van jelentősége, hogy hol...

Van jelentősége, hogy hol végzem az elsősegélyt?

Figyelt kérdés

Ha a jogsihoz szeretnék elsősegély tanfolyamot végezni, mindegy, hol teszem ezt? Mondjuk engem jogsin kívül is érdekel, ettől függetlenül is én szívesen tanulnék ilyesmit és nagyon is hasznos dolognak tartom, sokakkal ellentétben. (Úgy tudom, sokan feleslegesnek tartják)

Még nem tudom, hogy pontosan mikor szereznék jogsit, arra gondoltam, hogy a KRESZ-t lehet már tavasszal elkezdeném, ha tombol a járvány, akkor online tanfolyamon.


Az elsősegélyt hol érdemes tanulni: mindenképp az autósiskolánál, ahol majd a jogsimat szeretném, vagy akkor sem lesz probléma, ha a Vöröskeresztnél csinálom?

A Vöröskeresztnél kényelmesebb lenne nekem szerintem abból a szempontból, hogy ha autósiskoláktól függetlenül csak úgy beiratkozok és elvégzem a Vöröskeresztnél, akkor utána még átgondolhatom, melyik autósiskola tetszene biztosan. Lehet, hogy az időpont is jobb lenne nekem.


Ti mit gondoltok? Van jelentősége, hogy hol végzem?

Az autósiskola piszkálna érte, ha külön csinálom?

És mennyi idő telhet el maximum az elsősegély és a jogsi többi része között? Én az elsősegéllyel szeretném kezdeni mindenképp.



2020. dec. 11. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindegy


Tudtommal az elsősegély sosem évül el, nincs olyan, mint a KRESZ-nél, hogy két év után újra kell vizsgáznod

2020. dec. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Autós iskolának semmi köze az elsősegélyhez, van amelyik tart tanfolyamot ugyan de a vizsga a Vöröskeresztnél van. Oda menj szerintem tanfolyamra is. Ha nem vagy beiratkozva suliba akkor is csinálhatod. Autós iskola ezért nem fog szólni nem is teheti meg, semmi közük nem lenne alapból az elsősegélyhez. Ez a vöröskereszt asztala.
2020. dec. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja meg még annyi hogy tesóm az iskolában volt tanfolyamon és olyan hülyeséget mondtak neki hogy a vizsgán meg ki röhögték meg is bukott egyszer. Szóval a Vöröskeresztnél jobb a tanfolyam annál jobbat nem találsz. Autósiskolaban 10 ezer forint a Vöröskeresztnél is szóval még árkülönbség sincs.
2020. dec. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!