Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Érdemes még belevágni a...

Érdemes még belevágni a mérlegképes könyvelő végzettség megszerzésébe?

Figyelt kérdés

Messziről kezdem....korábban gazdasági végzettséget szereztem, viszont tudás nem jött vele, és nem is használtam évekig. Nyelvekkel kezdtem el dolgozni, de aztán mégis a könyvelés közelébe kerültem, viszont biztos tudás nélkül. Bár mivel multi, annyira ez nem is fontos....tavaly elkezdtem a mérlegképes képzést, de hamar rájöttem, hogy előbb az alapokkal kellene tisztában lennem. Nagyjából meg is vagyok vele, viszont elbizonytalanodtam közben, mennyire passzol hozzám ez a terület. A munkával elvagyok, de eléggé kivagyok, mikor még munkaidőn kívül is ezzel a témával kell foglalkoznom.

Nem tudom, érdemes-e folytatni, főkönyvelő nem akarok lenni, most amúgy is komoly változások jönnek okj téren, de ugye még 2 évig lehet vizsgázni a jelenlegi rendszerben.

Szerintetek érdemes küzdeni ezért a végzettségért? Főleg abban az az esetben, ha magyar cégeket nem akarok könyvelni, valszeg multinál maradok a későbbiekben is.

Viszont másrészről gondolom alaposan meg tudnám tanulni a könyvelést és munkaváltáskor pozitív adalék lehet egy ilyen papír...

Csak közben ki akar napi 10 órát ülni az asztal mellett - munka + komoly tanulás min. ennyi lenne, rámegy az egészségem :/



2020. dec. 18. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Érdemes.

Az idő így is, úgy is elmúlik.

Megbánnád. Előrevisz.

Bátran vágj bele!

2020. dec. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Nem tudom, érdemes-e folytatni, főkönyvelő nem akarok lenni, most amúgy is komoly változások jönnek okj téren, de ugye még 2 évig lehet vizsgázni a jelenlegi rendszerben."


Ezt hol olvastad? Tanfolyam után tudtommal 1 évig van lehetőséged vizsgázni. Jövőre meg már csak az iskolarendszerű képzések elérhetőek.

2020. dec. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most decemberben indulnak az utolsó tanfolyamok, jövő év végéig tartanak, és onnan még egy évig lehet komplex vizsgára menni, tehát 2022 év végéig. Attól függ persze, mikor tartják az utolsó vizsgákat...novemberben vagy decemberben.
2020. dec. 20. 06:37
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
így értem a 2 évet. Ha beférsz még valamelyik tanfolyamba, szerintem vágj bele.
2020. dec. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!