Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Fegyvervizsgánál tényleg van...

Fegyvervizsgánál tényleg van pszichológiai vizsgálat?

Figyelt kérdés

És ha igen, akkor az milyen? Miket kell ott csinálni? Sokan szoktak rajta elbukni?

Nincs mentális betegségem, soha nem kezelt engem sem pszichológus, sem pszichiáter, sőt soha nem beszéltem olyan emberrel sem, akinek ez a végzettsége, szóval elképzelni sem tudom, hogy hogyan működik egy ilyen vizsgálat.

Kombinált fegyvervizsgát szeretnék tenni, ezzel lenne teljes a szakmám.

Rosszindulatú kommentek nem érdekelnek.

Kérem, csak olyan írjon aki ezen már túlesett, és biztosra tudja ezeket!


2021. jan. 9. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Szakmához kell?
2021. jan. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1 es vagyok, bocs nem olvastam el, én sport miatt tettem le, de lényegében ugyan az, beszélgetni fognak veled, és általános pszichológiai teszteket kell kitölteni, ennyi.
2021. jan. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

mi a ló pikulájának lenne egy fegyvervizsgán pszichológiai alkalmasaági vizsgálat?


"kérem, csak olyan írjon aki ezen már túlesett, és biztosra tudja ezeket!"


kérem értelmesen feltenni a kérdést mert ennek se füle se farka

2021. jan. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen kell és beszélgetni fogtok. Rajzolni is kell meg lesznek tesztek is
2021. jan. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Fegyvervizsgán a törvényekből vizsgázol, egyébként igen kell pszichológiai szakvélemény , az nélkül nem kapsz fegyver tartásit.


Ez egy sor logiai tesztből, beszélgetésből ábra mutogatásokból és rajzolásból áll. Eltart pár óráig. Erre nem tudsz felkészülni, nem is szabad így hozzá állni. Az egész arról szól hogy beszámítható-e vagy vagy sem.

2021. jan. 14. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 szó sincs a kérdésben fegyvertartásról


szimplán az volt a kérdés hogy fegyvervizsgán van-e pszicho, ami alapból nincs


"Ez egy sor logiai tesztből, beszélgetésből ábra mutogatásokból és rajzolásból áll. Eltart pár óráig"


te amúgy voltál már ilyenen? semmi ilyenről nincs szó

2021. jan. 14. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!