Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Kifizettem előre a jogosítvány...

Kifizettem előre a jogosítványhoz az előírt vezetési órákat. Még van hátra 3 alkalomm. Most kaptam egy csekket, hogy elsejétől emelkedett az óradíj, fizessek még be 7000ft-ot különbözetet az idei évre. Ez így jogos?

Figyelt kérdés
Már meg is van a korábbi befizetésről a számla. Attól félek, hogy ha kifogások, meghúznak vizsgán. B+E katagória, úgyhogy rutin már van. (Kb. 500 000km) Még hátra van a városi vizsga. Mit csináljak?

2021. jan. 19. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jól látod. Ha elkezdesz pattogni, akkor bosszúból keresztbe tehetnek, akkor meg újra kifizetheted a vizsgadíjat, ami több.

Sajnos ez is egy olyan dolog, hogy jobb inkább letudni. Persze a 7000 forint is pénz, és egyáltalán nem jogos, de két rossz közül a kisebbik rosszat kell választani.

2021. jan. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elméletileg jogos az ilyen
2021. jan. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez olyan, mintha a pénztártól való távozás után még utánam szólnának, hogy nem annyi az annyi.
2021. jan. 19. 14:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Oktatási szerződés nem volt?
2021. jan. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!